Finalistas do XXX Rally Matemático sen Fronteiras e X Rally Científico Matemático

Submitted by admin on Mar, 03/29/2022 - 20:59

CATEGORÍA

CENTRO

Profesor/a

curso

Alumnos e alumnas

MATEMÁTICAS PRIMEIRO

CPI San Sadurniño de San Sadurniño

Verónica Fraga Lamas

1ºB

Carlos Bouza Novo

Icía Carballeira Picos

Zoe Coira Sáez

Raúl Díaz García

Iker Gato Novo

Zeltia Pedreira López

Antón Picos Fernández

Pablo Rivera Fernández

CPR Nª Sª de los Remedios de Santiago de Compostela

Francisco Javier Gómez Feás

1º B

María Rivera Costoya

Alejandra Dubra García

Rodrigo Lois Pose

Diana Valeria Malavé Sandoval

Mario Mujico Pazos

Xoel Otero Pardo

Anahí Paderne Viqueira

Silvia Vázquez De Prada Pérez

IES Uiversidade Laboral de Ourense

Juan José Fernández Combo

1º C

Roi Blanco Babarro

Pablo Chaos Lorenzo

Aline Delgado Rodríguez

Daniel Docarmo Castro

Hugo Fernández Gil

Claudia González Pérez

Sofía Lemos Delgado

Juliana Sangoquiza Ferreira

MATEMÁTICAS SEGUNDO

IES Nº 1 O Carballiño

Iván Martínez González

2º B

Miguel Díaz Valeiras

Oliver Fernández Vázquez

Antía López Civeira

Edgar López López

Hugo Rodríguez Ochogavía

Alejandro Lage Soares

Rodrigo Salgado Dieguez

Noelia Soto Domínguez

IES Otero Pedrayo. Ourense 

Miguel Ángel Álvarez García

2º A

Domínguez Pereira, Martina

Fernández Rodríguez, Carla

Gándara Pérez, Pablo

García Gómez, Roi

Janeiro Teixeira, Gaia

Pérez Villaverde, Alba

Rodríguez Domínguez, Mario

Sanmiguel Olmos, Breixo

IES Xermán Ancochea de Pobra de Trives

Jorge Tombo Nespereira

2º A

Marino Fernández González

Marcelo, Martínez Villarino

Alejandro Basalo González

Uxía Prieto Cortizo

Martín Rey Lage

Noa Macía Diéguez

Noa Prieto Fernández

Andrés Vázquez Rodríguez

MATEMÁTICAS TERCEIRO

CPR Sagrado Corazón de Placeres

Gaspar M. Antelo Bernárdez

3º B

Julia Lubians Fernández

Irene Lin Taboada Chorén Uxía Casado Miranda

Paula Ferradás Maneiro

Lucía Iglesias García

Candela Iglesias Méndez

Carlos López García

Claudia Santiago Pintos

IES Marqués de Sargadelos de San Cibrao Cervo

Pilar Fernández Mendez

Mafalda Ben Otero

Telma Izquierdo Otero

Diana Aguilar Herrero

Enzo Juárez Expósito

 Carla Suárez Piñeiroa

 Urbano Mon Pampín

Patricia Ceinos Castañón

IES Martaguisela de O Barco de Valdeorras

Domingo Rodríguez Fernández

3º B

Nogueiras Pérez, Diego

López Arias, India

Mallo Sastre, Sandra

Martínez González, Alejandro

Núñez Álvarez, Pablo

Núñez Nogueira, Jairo

Rodríguez Alonso, Diego

Sánchez Gómez, Santiago

MATEMÁTICAS CUARTO

IES Eduardo Blanco Amor de Ourense

Victoria Linares López

4º C

Daniella Montoto Pereira

Lucía Lamelas Gómez

Aroa Dios do Campo

Andrea Dapena Suárez

Adriana Turnes de Vega

Natalia Fernández Valeiras

Irene Orozco Barreira

Xoán Daniel García Cid

IES María Casares de Oleiros

Consuelo Castro Vázquez

4º D

Diego Santiago García

Pedro Otero Pago

Ariana Estela Colon Illanes

María Gonzalez Pardo

Javier Hernández Fernández

Sara Mosteiro Sutil

Angel Ortega Piñon

Jaime Ortega Piñon

IES Manuel Murguía de Arteixo

Javier de la Iglesia González

4º F

Amado Alvite, Jose

Calviño Bao, Martín

Capelán Carro, Ariel Alexander

Castiñeiras Fernández, Adán

Fernández Gómez, Joana

García Fernández, Gloria

García Pose, Alicia

Lorenzo Cedeira, Miguel

Física e Química  CUARTO

 

CPR Nª Sª de los Remedios de Santiago de Compostela

Francisco Javier Gómez Feás

4º B

Bóveda Murillo, Iago

Casás Fraiz, Lucía

Rodríguez Cobo, Eva

Mejuto Penas, Raquel

Couso Izquierdo, Martina

Aldrey León, Román

Lavandeira Gippini, Jacobo

Santamaría Blanco, Álvaro

IES Auga da Laxe de Gondomar

Belén García Fernández

4º B

Bruno Patrone Freiría

Brais Fernández Rouco

Raúl González Pérez

Cristian Martínez Vilar

Martín Pereiro Martínez-Sayanes

Lois Piñeiro Araujo

Xiana Pombo González

Marcos Rego Calvo

IES Martaguisela de o Barco de Valdeorras

Carlota Álvarez Álvarez

Óscar Arias Álvarez

Hugo Díaz Delgado

Martín Fernández Gil

David López Vázquez

Carlos Mariñas Prada

Biel Moral Castro

Miguel Ortiz Sousa

Manuel Prada Palmeiro